Menu Zavřeno

Tome Prince se v singlu Get High inspiroval náladou seriálu Stranger Things

Mladý hudební producent Tomáš Vahala, známý jako Tome Prince, navazuje na úspěch singlu Made For You a představuje další song z debutového EP s názvem Get High.

Stejně jako celá deska Made For You, i singl Get High popisuje jistou fázi rozchodu, kterým Tome Prince v loňském roce prošel. Negativní emoce mu však poskytly inspiraci k hudební tvorbě. „Jde o klasický break-up song o tom, jak hledáš únik v alkoholu, aby jsi zapomněl na vše, co tě trápí. Zároveň se ale snažíš pokračovat v tom, co miluješ, což pro mě byla muzika,“  vysvětluje Tome.

Zvukově je tenhle klubový song lehce inspirovaný soundtrackem populárního amerického seriálu Stranger Things a doplněný o vokály zpěvačky, kterou byste mohli snadno zaměnit třeba s hvězdnou Arianou Grande. Singl má ambice navázat na přechozí úspěch skladby Made For You, která se dostala do rotace rádia Evropa 2 a na několik týdnů obsadila první místo jeho hitparády.

V létě se Tome Prince chystá vydat další nové songy, na jednom z nich spolupracuje s dalším z interpretů labelu Championship Music, kterým je Ben Cristovao.