Menu Zavřeno

Vojta D se popral se svými úzkostmi skladbou Žít tady a teď

I zdánlivě úspěšný a bezproblémový život oblíbeného herce a zpěváka jako je Vojta D může mít svoji stinnou stránku. „Nemohl jsem se sebou dál žít a potřeboval jsem něco zásadního změnit,“vysvětluje k nové skladbě Vojta.

Vojta D – Žít taky a teď

„Když jsem se ráno vzbudil, tak jsem nenáviděl toho Vojtu, který šel v noci spát. Těžko se to vysvětluje, ale bylo mi psychicky strašně zle. Věděl jsem, že musím něco změnit, protože jsem svým chováním často ublížil lidem, na kterých mi záleželo a kolikrát už to prostě nešlo vzít zpátky,“ vysvětluje k motivaci na námět nové skladby Vojta. Co mu pomohlo? „Přestal jsem na Instagramu sledovat všechny lidi kromě kapely a rodiny a řekl jsem si, že už nebudu žít život ostatních, ale chci naplnit ten svůj láskou a štěstím. Musím říct, že se mi to pomalinku začíná dařit.“ 

Hudbu skladby Žít tady a teď napsal Vojta a co se týče hudební produkce, měl na starosti Adam Vychodil, sám Vojta D, bubeník kapely Lukáš Honig a Matěj Belko.Videoklip se točil celkem tři dny, kromě dvojice velmi krásných a sympatických babiček, které dokonale vystihly myšlenku singlu, září v klipu i tanečníci vedení choreografem Tomášem Smičkou. Klip natočil tým Colorpix.