Menu Zavřeno

Vojta Drahokoupil a Eliška Rusková vydávají společný klip o lásce, skladba dostala název Dva světy

Zpěvák a muzikálový herec Vojta Drahokoupil (či zkráceně jen Vojta D)vydává zamilovaný duet Dva světy, do kterého přizval stříbrnou SuperStar z roku 2018 Elišku Ruskovou. Pozitivně laděným videoklipem chce lidi v nelehké době přivést na veselejší myšlenky.

Dnes, kdy téma mnoha nových písní ovlivňuje současná situace spojená s epidemií, se Vojta D rozhodl vydat singl o lásce a přinést optimističnější pohled na věc. „Připadá mi, že každý zpívá jen o koroně a o tom, jak to společně musíme zvládnout. Já chtěl raději napsat něco o lásce. Ta je podle mě, společně se zdravím, to nejdůležitější na světě,“ vysvětluje zpěvák.

Vojta D si po mnoha letech splnil svůj vlastní sen a zařídil si domácí nahrávací studio. Právě song Dva světy je prvním, který zde vznikl. „Už když jsem dopisoval hudbu, věděl jsem, že to bude úžasný duet. Není to žádná slaďárna na první dobrou, ale ženský hlas se tam hodí úžasně,“ popisuje Vojta D. Ke spolupráci oslovil talentovanou zpěvačku Elišku Ruskovou. „Eliška je pro mě česká Demi Lovato. Má neuvěřitelně vyzrálý hlas, kterým mě pořád překvapuje.“

Na tvorbě textu písně Dva světy s Vojtou spolupracoval bubeník jeho kapely Lukáš Hönig. O mix a master skladby se postaral producent Filip Vlček (člen kapely John Wolfhooker a moderátor Fajn Radia). Videoklip pochází z dílny ColorPix Production.